Реєстрація

* Зареєструйтеся та отримуйте знижки!

  • Оптові ціни
  • Знижки на наші товари
  • Сповіщення про нові акції
Реєстрація
Вже зареєстровані? Увійти
З 09:00 до 18:00
Замовити дзвінок
Вхід
  • Колектор заправний HongSen 2-вентильний HS-410A-P на блістері в гумовій оболонці

Колектор заправний HongSen 2-вентильний HS-410A-P на блістері в гумовій оболонці

Код товару: 15.07.002
Наявність: Очікується
  • 3499 грн.
  • 2 чи більше 3230 грн.

Колектор заправний HongSen 2-вентильний HS-410A-P на блістері в гумовій оболонці. Підходить під фреон R-410. У комплект входять шланги.
Доставка
  • По Україні - Нова пошта
  • По Харкову - самовивезення з магазину
Оплата
  • Готівкою при самовивозі
  • Безготівкою на карту Приватбанку
Наявність
  • Весь товар в наявності!
Увага!!! Ціна дійсна лише при замовленні на сайті! У роздрібному магазині ціна може відрізнятись від ціни сайту.

Відгуки про товар

Написати відгук
   
Важлива інформація перед покупкою

Шановні покупці!

Підібравши запчастину за моделлю вашої техніки або за маркуванням, будь ласка, обовʼязково перевіряйте відповідність запчастини за фото та розмірами.

  • Виробники часто змінюють комплектацію запчастин у різних партіях.
  • Одна й та сама модель техніки може збиратися в різних країнах, тому внутрішні компоненти можуть відрізнятися.
  • Ваша техніка могла вже ремонтуватися, і в ній могли бути встановлені неоригінальні або взаємозамінні запчастини.

Звертаємо увагу: розміри, вказані на сайті, можуть незначно відрізнятися залежно від партії товару. Відповідальності за це продавець не несе.